IMPERIAL_COMPONENT::IMPERIAL_COMPONENT::__construct PlanujeWesele.pl - Regulamin
Regulamin

REGULAMIN
KORZYSTANIA Z SERWISU

 

§1


Serwis www.planujewesele.pl jest internetową platformą ogłoszeniową, służącą do edycji ogłoszeń kupna - sprzedaży, zamiany, użyczenia rzeczy związanych ze ślubem, jak również edycji ogłoszeń dotyczących szeroko rozumianych usług związanych z przygotowaniem do ślubu, jak również ściśle związanych z samym ślubem, zawierających się w kategoriach takich jak: wynajem auta do ślubu, catering, dekoracje weselne, fotografia ślubna, lokal na wesele, organizacja i obługa wesela, podróż poślubna, zakład fryzjerski. Na stronach serwisu kupujący, zamawiający mogą edytować ogłoszenia i szukać ofert kupna, a sprzedający mogą zamieszczać oferty sprzedaży. Pod pojęciem „Ogłoszenie" należy rozumieć możliwość edycji swojego ogłoszenia online na stronie serwisu www.planujewesele.pl, na warunkach określonych w przedmiotowym regulaminie korzystania z serwisu ogłoszeniowego.

 

§2


Zamieszczenie ogłoszenia jest darmowe dla użytkowników portalu nie prowadzących działaności gospodarczej.

 

§3

 

Użytkownikiem serwisu może być osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, osoba prawna oraz jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej.

 

§4

 

Użytkownik dokonując rejestracji w serwisie www.planujewesele.pl musi zaakceptować treść przedmiotowego regulaminu. Akceptacja niniejszego regulaminu przez Użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przesyłanie na podany przez Użytkownika adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).

 

§5

 

Użytkownik może w każdej chwili zażądać zmiany lub usunięcia jego danych z bazy danych.

 

§6

 

Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

 

§7

 

Użytkownik serwisu zobowiązuje się nie wykorzystywać żadnych informacji uzyskanych za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego www.planujewesele.pl do celów komercyjnych. Dane kontaktowe użytkowników serwisu www.planujewesele.pl pojawiające się przy ogłoszeniach mogą być wykorzystywane jedynie do celu, w jakim zostały podane - do nawiązania kontaktu z daną osobą w celu przeprowadzenia transakcji. Korzystanie z nich w jakikolwiek inny sposób, a szczególnie ich przetwarzanie, upowszechnianie lub dystrybucja, jest zabronione.


§8

 

Serwis www.planujewesele.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe lub mogące powstać w związku z zamieszczaniem ogłoszeń na stronie internetowej serwisu www.planujewesele.pl, podawaniem w treści ogłoszeń nieprawdziwych czy niepełnych danych, zapewnianiem o właściwościach których rzecz nie posiada, jak również nie ponosi odpowiedzialności za skutki realizacji transakcji, które mogą być zawarte na podstawie ogłoszeń zamieszczonych w serwisie www.planujewesele.pl, bądź za nie dojście do skutku tychże transakcji.


§9

 

Serwis www.planujewesele.pl w przypadku naruszenia zasad określonych w przedmiotowym regulaminie przez użytkownika serwisu jest uprawniony do natychmiastowego usunięcia treści naruszających niniejszy regulamin oraz jest uprawniony do usunięcia konta danego użytkownika.

 

§10

 

Zabronione jest wykorzystywanie serwisu www.planujewesele.pl do dystrybucji materiałów chronionych przez polskie i międzynarodowe prawo autorskie oraz materiałów, których dystrybucji zabraniają przepisy prawa, obraźliwych, naruszających dobre obyczaje lub dobre imię osób trzecich oraz materiałów i przekazów o charakterze pornograficznym. W wypadku stwierdzenia, że treść ogłoszenia którego publikacja została zlecona Wydawcy narusza obowiązujące przepisy prawa, postanowienia niniejszego regulaminu lub dobre obyczaje, serwis www.planujewesele.pl ma prawo do usunięcia takiego ogłoszenia.

 

§11

 

Zabronione jest wprowadzanie do obrotu przedmiotów, którymi obrót jest prawnie zakazany, a w szczególności pochodzących z przestępstwa.

 

§12

 

Zabrania się umieszczania w treści ogłoszeń reklamy innych serwisów www Treść zamieszczanego ogłoszenia powinna być zgodna z normami prawnymi obowiązującymi w Polsce. Użytkownik serwisu www.planujewesele.pl ma możliwość złożenia reklamacji za pomocą wiadomości e-mail w terminie 7 dni od daty zakończenia emisji ogłoszenia.


§13

 

Serwis www.planujewesele.pl zobowiązuje się rozpatrzyć reklamację niezwłocznie, nie później jednak, niż w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania.

 


§14

 

Przedmiotowy Regulamin i Cennik Usług mogą być zmienione przez serwis www.planujewesele.pl w każdym czasie. O zmianach Regulaminu, Cennika Usług i terminie wejścia zmian w życie, serwis www.planujewesele.pl poinformuje na swojej stronie internetowej. Jeżeli nic innego nie będzie wynikało z treści ogłoszenia o dokonaniu zmian, zmiany Cennika i Regulaminu wchodzą w życie w terminie 7 dni od daty ukazania się zmian na stronie internetowej.

 

Najbliższe wesela
Brak wpisów
Ostatnio dodane działalności
Brak dodanych firm
Ostatnio dodane ogłoszenia
Brak dodanych firm
Ankieta
Jaką cechę u swojego partnera cenisz sobie najbardziej ?

Newsletter
Zapisz się by na bieżąco być informowanym o nowych firmach,
usługach, nowościach oraz aktualizacjach dostępnych w portalu.

Copyright 2009 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla Portal Weselny
Design: tomaszmlot.pl, Powered by Imperial CMS - Profesjonalny System CMS