IMPERIAL_COMPONENT::IMPERIAL_COMPONENT::__construct PlanujeWesele.pl - "JOCKER"-PROFESJONALNE POKAZY PIROTECHNICZNE -FAJERWERKI OKOLICZNOŚCIOWE Oborniki Śląskie - Atrakcje weselne
Nazwa: "JOCKER"-PROFESJONALNE POKAZY PIROTECHNICZNE -FAJERWERKI OKOLICZNOŚCIOWE

Dane informacyjne
Województwo: Dolnośląskie
Powiat: Trzebnica
Miasto: Oborniki Śląskie
Telefon: 605-638-494

Strona internetowa: Brak

Cena: od 1000 do 5000 PLN

O firmie:


 

Fajerwerki od wielu lat budzą ogromne emocje – zachwycają pięknem, sprawiają, że czujemy się świadkami czegoś większego od nas. Zachwycające kolory i oryginalne układy fajerwerków na niebie to wspaniały dodatek do każdej imprezy, a szczególnie do wesela – najważniejszego dnia w życiu każdego człowieka!

Wesele to jedna z najpiękniejszych i najbardziej uroczystych chwil w życiu. To wyjątkowe zdarzenie, któremu powinna towarzyszyć oprawa, która dodatkowo uczyni je czymś niezapomnianym, czymś bardzo magicznym, co na zawsze zapisze się w pamięci uczestników.

Żadna z atrakcji nie wzbudza takich emocji i nie wywołuje tak wielkiego zachwytu wśród gości weselnych i dostarcza tak wyjątkowych doznań estetycznych jak profesjonalny pokaz pirotechniczny.

Spektakl stworzony z setek eksplozji i niezliczonych efektów świetlnych zachwyci każdego i z całą pewnością zapadnie na trwałe w pamięci.

W stworzeniu takiej oprawy na tak wyjątkową uroczystość, jaką jest wesele, specjalizuje się firma „ JOCKER”. Nasza firma każdy pokaz pirotechniczny dostosowuje indywidualnie do oczekiwań naszych klientów, co sprawia, że scenariusz pokazu weselnego jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Nasze pokazy sztucznych ogni, dzięki bogatemu doświadczeniu znakomicie dopasowujemy do warunków naturalnych plenerowych, jak i do scenografii wewnątrz pomieszczeń, dbamy o to by każdy program spektaklu pirotechnicznego był bogaty i urozmaicony. Szeroka gama posiadanych przez naszą firmę produktów pozwoli zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego widza.

Tu wszyscy, niezależnie od wieku, płci czy własnych preferencji znajdą coś dla siebie. Jedną z wielu specjalności naszej firmy jest tworzenie różnorodnych symboli, wzorów, napisów takich jak płonące serca, inne w dowolnym rozmiarze.

Szczególnym ukoronowaniem pokazu fajerwerków jest finał, na który składają się najbardziej spektakularne efekty i moc eksplozji. Pokazy fajerwerków coraz częściej urozmaicają uroczystości weselne podkreślając ich wyjątkowość, sprawiając że każdy może poczuć się ważna osobistość.

Prowadzone działalności:
(Atrakcje weselne) "JOCKER"-PROFESJONALNE POKAZY PIROTECHNICZNE -FAJERWERKI OKOLICZNOŚCIOWE { więcej }
dodaj do obserwowanych             Wyślij wiadomość             wstecz            
Najbliższe wesela
Brak wpisów
Lokalizacja
Ostatnio dodane działalności
Brak dodanych firm
Ostatnio dodane ogłoszenia
Brak dodanych firm
Ankieta
Jaką cechę u swojego partnera cenisz sobie najbardziej ?

Newsletter
Zapisz się by na bieżąco być informowanym o nowych firmach,
usługach, nowościach oraz aktualizacjach dostępnych w portalu.

Copyright 2009 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla Portal Weselny
Design: tomaszmlot.pl, Powered by Imperial CMS - Profesjonalny System CMS