IMPERIAL_COMPONENT::IMPERIAL_COMPONENT::__construct PlanujeWesele.pl - Przyjęcie - Obsługa wesela
|
|
|
|
|
|
|
|
Obsługa wesela

Obsługa przyjęcia weselnego

 

Organizując wesele trzeba pamiętać o wielu drobnych szczegółach, które zadecydują o jakości organizowanego przez nas przyjęcia. Każda para chce, aby ich wesele było jedyne w swoim rodzaju, a goście wspominali je z uśmiechem na ustach. Trzeba jednak przyznać, iż jest to trudne zadanie.


Dobrym pomysłem jest zatrudnienie sprawdzonej firmy, która dopilnuje, aby wszystko przebiegło po naszej myśli. Jeżeli jednak będziemy trudnić się tym na własną rękę, czeka nas wiele pracy i wyrzeczeń. Po pierwsze trzeba zająć się znalezieniem doskonałego kucharza (zakładamy, iż wynajęliśmy już lokal), to przecież klucz do serc naszych gości - smakowite i wykwintne przystawki, dania i desery, podane w piękny i dekoracyjny sposób, poruszą zmysły każdego. Spotykając się z kucharzem lub kucharką należy ustalić dokładne menu, wraz z kolejnością podawanych dań. Nie zapomnijmy, iż trzeba dopytać szefa kuchni, czy posiada on swych pomocników, czy należy postarać się o pomoc dla niego. Zapytajmy także, czy sam zajmuje się deserami, czy współpracuje z zaprzyjaźnioną cukiernią, a może sami mamy zatrudnić odpowiednich ludzi, którzy zajmą się tym w należyty sposób.


Jeśli rozmawiamy już o daniach weselnych trzeba pomyśleć o kelnerach/kelnerkach, którzy będą czuwali nad zawartością każdego ze stołów, a także nad rozdaniem odpowiednich porcji naszym gościom. Warto zatrudnić profesjonalistów, którzy przez kilkanaście godzin będą w stanie z uśmiechem i gracją zajmować się porządkiem na sali, zachwalaniem smakowitych posiłków, a także znoszeniem humorów weselników.


Pyszne potrawy, smakować będą jeszcze lepiej przy dźwiękach wynajętego przez nas zespołu muzycznego. Decydując się na rodzaj muzyki, jaki ma rozbrzmiewać na naszym przyjęciu, dopytując znajomych, przeglądając oferty i ogłoszenia w Internecie, a także w czasopismach weselnych trzeba odnaleźć odpowiednich muzyków, za odpowiednią cenę.

 

Oczywistym jest, iż wystrój sali ma ogromne znaczenie. Można zająć się tym aspektem za naprawdę niewielkie pieniądze, wystarczy zakupić kilka drobiazgów, takich jak stroiki na stoły, świece, wstążki, lekki materiał, itp. i poprosić znajomych i rodzinę o pomoc. Wspólne przystrajanie sali to doskonała zabawa, jak również twórcze zajęcie.


Do obsługi przyjęcia weselnego zalicza się także kierowca, który dowiezie gości na miejsce przyjęcia, a także odwiezie ich bezpiecznie do domów. Jedną z wielu opcji jest wynajem autokaru, ale można także postarać się o busy lub samochody osobowe, wszystko zależy od potrzeb i ilości zaproszonych gości.


Aby podziękować rodzinie i znajomym za przybycie i wspólne świętowanie zawarcia związku małżeńskiego często rozdawane są tak zwane szyszki. Mogą być to porcje ciasta, czy też małe, ozdobne maskotki, będące pamiątką tego dnia. Aby dopiąć wszystko na ostatni guzik, a także estetycznie zapakować szyszki, warto zakupić etykiety przyklejane na pudełka (np. z ciastem), na których znajdzie się data, imiona Młodych, zabawny wierszyk weselny lub piękny rysunek. Wybór jest ogromny - wystarczy tylko chcieć.

 

Najbliższe wesela
Brak wpisów
Ostatnio dodane działalności
Brak dodanych firm
Ostatnio dodane ogłoszenia
Ankieta
Jaką cechę u swojego partnera cenisz sobie najbardziej ?

Newsletter
Zapisz się by na bieżąco być informowanym o nowych firmach,
usługach, nowościach oraz aktualizacjach dostępnych w portalu.

Copyright 2009 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla Portal Weselny
Design: tomaszmlot.pl, Powered by Imperial CMS - Profesjonalny System CMS