IMPERIAL_COMPONENT::IMPERIAL_COMPONENT::__construct PlanujeWesele.pl - Przyjęcie - Prezenty
|
|
|
|
|
|
|
|
Prezenty

Prezenty


Prezenty ślubne stają się już rzadkością. Goście weselni coraz częściej wychodzą z założenia, iż młoda para powinna otrzymać na nową drogę życia zastrzyk gotówki, aby zainwestować ją w przedmioty i sprzęty, które sami wybiorą i kupią. Nie oznacza to jednak, że prezenty ślubne przestały istnieć. Młodzi wciąż otrzymują zestawy sztućców, porcelanę, roboty kuchenne, czy odkurzacze. Popularniejsze jednak stały się małe podarunki, takie jak maskotki (dla przyszłych dzieci), pamiątkowe obrazy, zabawne książki z przesądami dla nowożeńców, itp.


Tak naprawdę liczy się pomysł. W galeriach lub w Internecie można znaleźć mnóstwo pięknych i zabawnych prezentów ślubnych. Produkowane są na przykład karykatury panien młodych, specjalne wałki opisane żartami, statuetki i amulety mające przynieść szczęście nowożeńcom. Upominki ślubne często posiadają również podtekst erotyczny, mają one na celu umilić partnerom noc poślubną.


Wciąż popularne są listy prezentów. Narzeczeni jakiś czas przed datą ślubu rozdają gościom, a nawet zamieszczają na stronach internetowych specjalne listy z przedmiotami, które w ich mniemaniu byłyby idealnym prezentem ślubnym. Zabieg ten ma ułatwić gościom zakupy, a także pomóc uniknąć powtarzania się upominków, dlatego goście są zobowiązani rezerwować dane przedmioty znajdujące się na liście. Opinie na temat list są zróżnicowane. Jedni dostrzegają w nich same zalety, inni uważają, że to bezczelna forma wymuszania na gościach weselnych drogich prezentów.


Warto niekiedy postarać się i wyszukać piękny weselny prezent, który będzie pamiątką dla młodej pary prawdopodobnie do końca życia. Takimi podarunkami mogą być piękne zegary, stylowe lustra, obrazy, eleganckie albumy fotograficzne, itp. Ważne są także pamiątkowe kartki z życzeniami, dołączane do prezentu lub kopert, młodzi często zbierają je, a następnie odsyłają pocztą podziękowania za przybycie, wspólną zabawę, jak również weselny podarunek.


Nietypowe prezenty ślubne z pewnością zostaną dostrzeżone, wiele firm, szczególnie internetowych, stwarza obecnie ogromne możliwości. Oryginalnym prezentem może być z pewnością grawerowany kryształ, na którym znajdzie się zdjęcie pary młodej i data ich ślubu, to fantastyczna pamiątka. Możemy również zamówić parze ręczniki do nowej łazienki, na których wyhaftowane będą ich zdjęcia i imiona, podobnym podarunkiem są kieliszki do szampana, z wygrawerowanymi życzeniami, itp., świetnie nadadzą się one na podróż poślubną, nowożeńcy będą mogli wznosić nimi toasty, wspominając magiczny dzień ich ślubu.


Wspaniałą formą obdarowywania nowożeńców są karnety, bilety, zaproszenia, itp. Brzmi tajemniczo? Otóż chodzi tutaj o to, aby zafundować Młodej Parze niezwykłe przeżycia, mogą się one urzeczywistnić dzięki wykupionej dla nich serii masarzy relaksacyjnych. Kolejnym pomysłem jest bilet na kurs gotowania dla dwojga lub karnet na lot balonem. Ogromną popularnością cieszy się ekstremalny rejs katamaranem, kurs nurkowania, lot szybowcem, a także kurs pozwalający poznać parze tajniki komponowania herbaty.

 

Najbliższe wesela
Brak wpisów
Ostatnio dodane działalności
Brak dodanych firm
Ostatnio dodane ogłoszenia
Ankieta
Jaką cechę u swojego partnera cenisz sobie najbardziej ?

Newsletter
Zapisz się by na bieżąco być informowanym o nowych firmach,
usługach, nowościach oraz aktualizacjach dostępnych w portalu.

Copyright 2009 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla Portal Weselny
Design: tomaszmlot.pl, Powered by Imperial CMS - Profesjonalny System CMS