IMPERIAL_COMPONENT::IMPERIAL_COMPONENT::__construct PlanujeWesele.pl - Przyjęcie - Zespół muzyczny
|
|
|
|
|
|
|
|
Zespół muzyczny

Zespół muzyczny

 

Szalenie istotnym elementem przyjęcia weselnego jest muzyka. Może ona przybierać różne formy; organizując eleganckie i małe wesele, w restauracji, świetnym wyborem będzie zespół jazzowy, jeżeli jednak planujemy zaprosić ponad 100 osób i wynajęliśmy remizę strażacką, należy postarać się o dobry zespół biesiadny, który zapewni wszystkim świetną zabawę.


Chcąc zadbać o muzykę na weselu musimy najpierw pomyśleć o preferencjach muzycznych naszych gości, jak i nas samych. Jeżeli na przyjęciu mają pojawić się przede wszystkim młodzi ludzie, odpowiedni będzie zespół rockowy lub DJ. Jeżeli jednak nasze ciocie, babcię i stryjkowie preferują muzykę biesiadną, to należy im takowej dostarczyć.


Kiedy ustalimy już rodzaj zespołu, którego chcemy wynająć, powinniśmy wszcząć poszukiwania. Najłatwiej zlecić to zadanie firmie, zajmującej się organizowaniem wesel, jednak, jeżeli chcemy podjąć się tego na własną rękę, pamiętajmy, iż każdy dobry zespół posiada płytę CD, która bywa jego wizytówką, znajdują się tam, bowiem nagrania studyjne, film ukazujący zachowanie sceniczne muzyków, umiejętności wodzireja, jaki jest najważniejszym elementem zabaw weselnych, itp., dlatego właśnie jest to doskonałe źródło informacji, które pomoże nam dokonać wyboru.


Wspomniany wyżej wodzirej, posiada na przyjęciu bardzo ważną rolę. Chodzi przecież o to, aby goście dobrze się bawili. Osoba, która swoją charyzmą i osobowością potrafi wprowadzić odpowiedni nastrój, zyskać sympatię innych, sprawić, aby brali udział w konkursach i zabawach jest na wagę złota, to od wodzireja tak naprawdę zależy jak wspominać będziemy dane wesele.


Przed przyjęciem należy poprosić o wgląd do listy planowanych utworów, ponieważ w ten sposób możemy mieć wpływ na jej wygląd. Powinniśmy też podrzucić parę pomysłów zespołowi: podać tytuł i wykonawcę ulubionego utworu Państwa Młodych, a także poprosić o jego wykonanie, co będzie dla nich miłym prezentem. Możemy również zastrzec utwory, których nie chcemy usłyszeć w trakcie wesela.


Profesjonalny zespół muzyczny powinien należycie się prezentować - schludny, elegancki wygląd to sprawa oczywista. Muzycy, powinni posiadać takie same stroje (jeden krój i kolorystyka), powinni również otrzymać kotyliony, aby personel i goście w przerwach np. na obiad rozpoznawali biesiadników.


Pamiętajmy, że zespoły, które reprezentują odpowiedni poziom, mają ściśle napięty grafik. Dlatego właśnie, aby uniknąć rozczarowania, trzeba zająć się poszukiwaniem bandu na długo przed planowaną datą ślubu. Nie zatrudniajmy muzyków, którzy posiadają pusty terminarz - to najprawdopodobniej zespół amatorski, mało znany.

 

Najbliższe wesela
Brak wpisów
Ostatnio dodane działalności
Brak dodanych firm
Ostatnio dodane ogłoszenia
Ankieta
Jaką cechę u swojego partnera cenisz sobie najbardziej ?

Newsletter
Zapisz się by na bieżąco być informowanym o nowych firmach,
usługach, nowościach oraz aktualizacjach dostępnych w portalu.

Copyright 2009 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla Portal Weselny
Design: tomaszmlot.pl, Powered by Imperial CMS - Profesjonalny System CMS